Przejdź do treści
Strona główna » AKTUALNOŚCI » Przyjemne z pożytecznym. Warsztaty na Majorce Skupiony UMYSŁ

Przyjemne z pożytecznym. Warsztaty na Majorce Skupiony UMYSŁ

Marzenie o wyjątkowych warsztatach wyjazdowych na Majorce staje się rzeczywistością! Czekają nas 7 dni pełne nauki, przygód i niezapomnianych chwil w rajskim otoczeniu. Oto, jak wygląda nasza podróż:

 MIEJSCE NASZEGO POBYTU

Villa Blanca w Cala d’Or stanie się naszym domem na ten niezwykły tydzień. Nasze pokoje dwuosobowe z prywatnymi łazienkami to oaza komfortu i spokoju. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym uroczym miejscu, zerknij na informacje, zdjęcia, lokalizację i film dostępny pod linkiem

PODRÓŻ

Naszą podróż rozpoczniemy 5 listopada 2023 roku o godzinie 19.40 z lotniska Warszawa Chopina na pokładzie linii Ryanair. Powrót z Palma de Mallorca zaplanowaliśmy na 12 listopada 2023 roku o godzinie 15.50. Obecnie mamy dla Was doskonałą okazję – bardzo atrakcyjne ceny biletów! ( zakup biletów we własnym zakresie)

WARSZTATY

Skupiony UMYSŁ – warsztat stacjonarny w trybie offline, w którym główne role odgrywają cisza i skupienie. Rozwiń umiejętność koncentracji i wyciszania rozpraszanego nieustannie umysłu. Eksploruj technikę medytacyjną, która pozwoli Ci odkryć potęgę teraźniejszego momentu. Bez względu na jakiekolwiek doświadczenia z medytacją, zapraszam Cię do dołączenia i czerpania korzyści z wspólnego bycia w chwili obecnej. Przygotuj się na wspaniałą podróż w głąb siebie, gdzie sztuka ciszy będzie Twoim przewodnikiem do wewnętrznej harmonii i głębokiego skupienia. Dołącz do mnie i odkryj moc skupionego umysłu i Doświadczaj bycia przy sobie, o sobie i dla siebie” Basia Sipa @skupiony umysł

Basia Sipa – doświadczony trener rozwoju osobistego, posiadający wiedzę i praktykę w dziedzinie pracy z umysłem, koncentracji oraz osiągania efektywności. Pasja Basi do odkrywania potencjału ludzkiego i wspierania innych w osiąganiu celów stała się fundamentem jej realizacji zawodowej. Basia przez lata zdobywała umiejętności i narzędzia, które teraz pragnie przekazać uczestnikom autorskiego warsztatu „skupiony Umysł”.

CENA

Cena tego niezwykłego wyjazdu wynosi 899   euro na osobę przy uczestnictwie zaledwie 10 osób.

W cenę wliczone jest:

– Zakwaterowanie w wygodnych pokojach dwuosobowych z łazienką.

– Komfortowy transport z i na lotnisko na Majorce.

– Fascynująca wizyta w olejarni, gdzie poznamy tajniki produkcji oliwy.

– Wieczór pełen smaku z degustacją paelli .

– Śniadanie i lunch oraz przerwy kawowe .

Warsztaty skupiony umysł

TERMIN I PŁATNOŚĆ

Nasza niesamowita oferta obowiązuje na listopad 2023 roku. Aby zarezerwować swoje miejsce, do dnia 30 września 2023 potrzebujemy zaliczki w wysokości 30%, która zabezpieczy termin naszej niezapomnianej podróży. Resztę płatności prosimy dokonać na 7 dni przed naszym przylotem.

PODSUMOWANIE

To wyjątkowa okazja, by poznać Majorkę w sposób zupełnie inny niż turystyczny. To czas, kiedy będziemy uczyć się, odkrywać, smakować i celebrować razem. Czekają nas niezapomniane chwile w magicznym miejscu. Czy jesteś gotowy na to wyzwanie? Rezerwuj miejsce już teraz i przygotuj się na niezapomnianą przygodę na Majorce!

Krzysztof Dybiec

Dzwoń 0048 505 125 884 lub  pisz  info@dybiectravel.com 

Wystawiamy fakturę na szkolenie

Wizyta w Olejarni z naszym opiekunem i transportem,

Gotowy na niezwykłą podróż przez morze drzew oliwnych? Właśnie tu, na tej urokliwej Finca, aspirujemy do miana głównego punktu na mapie światowej jakości oliwy z oliwek na Majorce i w całej Europie. To wydarzenie, które przyciąga wszystkich miłośników kultury, tradycji i prawdziwego smaku. Czekają na nas niezapomniane doświadczenia, które pozwolą odkryć proces produkcji autentycznej oliwy z oliwek wszystkimi pięcioma zmysłami. Czas rozpocząć tę wyjątkową podróż!

Nasza wizyta na tej przepięknej posiadłości zaczyna się od filmu, który ukazuje cały proces wytwarzania oliwy z oliwek – od zbiorów po butelkowanie. To jest nasz pierwszy krok w tym magicznym świecie. Następnie przenosimy się na zewnątrz, między drzewa oliwne, gdzie z bliska poznajemy nasz system produkcji i charakterystyczne cechy naszych drzew. Dotykamy drzew, ich liści, drewna i oliwek. To moment, kiedy możemy zanurzyć się w esencję natury.

Kolejny etap naszej przygody to wejście do obiektów produkcyjnych. Tutaj odkrywamy różne etapy wytwarzania oliwy i poznajemy maszyny, które sprawiają, że nasza oliwa jest wyjątkowa. Od chwili przyjęcia oliwek po proces butelkowania, każdy krok jest fascynujący. Wędrujemy przez miejsca, gdzie odbywa się mielenie, ekstrakcja oleju i widzimy imponującą piwnicę, w której oliwa jest przechowywana, dojrzewając jak najlepsze wino.

Niech nasza podróż zostanie wzmocniona przejażdżką „małym pociągiem” przez gaj oliwny. To uczucie „żeglowania” wśród drzew oliwnych przywraca spokój i bliskość z naturą. A potem jest czas na wyjątkową degustację oliw z oliwek z komentarzem naszych ekspertów. Tu odkryjemy niuanse i czyste aromaty każdego rodzaju oliwy, poczując, jak smak natury wtapia się w nasze podniebienia.

Na zakończenie, jeśli tylko zechcesz, możesz odwiedzić nasz sklep, gdzie czekają na ciebie nasze produkty oraz inne tradycyjne majorkańskie smakołyki, wytwarzane przez lokalnych rolników.

Aby dopełnić nasze niezwykłe doświadczenie, proponujemy 60 minut medytacji w otoczeniu pięknej natury. To moment na zanurzenie się w spokój i harmonię tego miejsca, gdzie czas płynie inaczej, a serce bije z rytmem ziemi. Gotowi na tę niezapomnianą podróż przez świat oliwy z oliwek? Wyruszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *