Przejdź do treści

Przyjemne z pożytecznym. Warsztaty na Majorce. Senior Mentoring Majorka

Drodzy przyjaciele z dużym doświadczeniem biznesowym i życiowym !

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jak wiele doświadczenia i mądrości możecie przekazać innym? Czy marzyliście o tym, by podzielić się swoją wiedzą i pomóc innym osiągnąć sukces? To właśnie dla Was stworzyliśmy Senior Mentoring Majorka, niezwykłą okazję do wspólnego rozwoju i inspiracji.

Wszystko zaczyna się 19 listopada 2023 roku, gdy wraz z innymi pasjonatami życia wyruszymy w niezapomnianą podróż na Majorkę. Ten tydzień będzie czasem, kiedy połączycie siły z innymi, podobnymi do Was, którzy mają wiele do zaoferowania i jeszcze więcej do otrzymania.

Podczas naszego wyjazdu będziemy mieszkać w przestronnej Villi Blanca w Cala d’Or, w pokojach dwuosobowych z prywatnymi łazienkami. To miejsce zapewni Wam komfort i relaks, byście mogli skupić się na tym, co najważniejsze – na dzieleniu się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Naszą podróż rozpoczynamy lotem z Warszawy Chopina 19 listopada 2023 roku o godzinie 19:40. A powrót z Palma de Mallorca  26 listopada 2023 o 15:50. Aktualnie bilety są dostępne w atrakcyjnej cenie, już od 350 złotych w obie strony ( zakup we własnym zakresie) To doskonała okazja, by wyruszyć w tę niesamowitą przygodę.

Cena za naszą wyprawę wynosi 799 euro od osoby. W tej cenie zawiera się zakwaterowanie, transport z/na lotnisko na Majorce, 2 posiłki dziennie, wizyta w olejarni, wizyta w winiarni oraz wieczór pełen pysznej paelli i sangrii. Ponadto czeka nas wiele atrakcji, takich jak networking, gry towarzyskie, burza mózgów i wieczorna inspiriada, które pomogą Wam wymieniać się pomysłami i wzajemnie się inspirować.

Aby zarezerwować miejsce na naszym wyjeździe, wystarczy wpłacić zaliczkę w wysokości 30%, a pozostałą kwotę regulujecie 7 dni przed przylotem. To naprawdę wyjątkowa okazja, by spędzić niezapomniany tydzień na Majorce, dzieląc się swoim doświadczeniem i czerpiąc inspirację od innych pasjonatów.

Nie zwlekajcie z decyzją, bo nasze miejsca są ograniczone. Dołączcie do nas na Senior Mentoring Majorka i razem stworzymy niepowtarzalne chwile inspiracji i rozwoju!

Zapraszam  Krzysztof Dybiec z Dybiec Travel & Wedding – Magical Day & Holidays

Razem czekamy na Waszą niezapomnianą podróż na Majorkę! 

Krzysztof Dybiec

Dzwoń 0048 505 125 884 lub pisz     info@dybiectravel.com  aby zarezerwować

ZAPISY do 30.09.2022 a po otrzymaniu potwierdzenia dopiero kupujecie bilety 🙂

Winiarnia, wraz z naszym opiekunem i transportem, degustacja win

Zwiedzanie tej winnicy w Binissalem to podróż przez cztery pokolenia, które przeszły przez winiarnię, przez różne etapy, przez które przeszła, przez rozszerzenia, które zostały dokonane w ciągu ponad 85 lat, aby poprawić techniki produkcji wina dzień po dniu, nie zapominając o tradycyjnych technikach, które są nadal używane.

W winnicy można wyraźnie rozróżnić cztery części:

Najstarsza, pochodząca z 1931 roku, została zbudowana przez założyciela. Posiada typowe dla tego okresu cementowe zbiorniki o pojemności 15.000 litrów każdy. Do dziś są one wykorzystywane do fermentacji i przechowywania naszych win.

Najbardziej emblematyczna piwnica również pochodzi z tego okresu i to w niej spoczywają większe wina podczas dojrzewania w butelkach.

Obok piwnicy z 1931 roku znajduje się niewielka rozbudowa przeprowadzona przez pierwszego właściciela w 1960 roku w celu uzyskania większej pojemności. Ta piwnica ma 6 betonowych zbiorników o pojemności 30 000 litrów każdy i więcej miejsca do przechowywania beczek do starzenia wina.

Kolejne duże rozszerzenie nastąpiło w 1995 przez wnuków założyciela. Tutaj wyraźnie wyczuwalny jest bardziej nowoczesny i współczesny klimat, dzięki przewadze stali nierdzewnej, zarówno w dwóch zbiornikach jak i w 14 zbiornikach o pojemności 35.000 litrów. 14 zbiorników o pojemności 35.000 litrów zbiorniki fermentacyjne z mechanizmem regulującym temperaturę. W tej części znajdują się również dwie piwnice, w dwóch piwnicach na różnych poziomach, o pojemności 2.000 beczek

Na trasie wyjazd na górę San Salwador – medytacje w pięknych okolicznościach przyrody

Wizyta w Olejarni z naszym opiekunem i transportem,

Gotowy do zanurzenia się w naszym morzu drzew oliwnych? Ta Finca aspiruje do bycia jednym z głównych szlaków oliwy z oliwek i punktem odniesienia w świecie wysokiej jakości oliwy z oliwek na Majorce i w Europie. Wydarzenie nie do przegapienia dla wszystkich, którzy kochają kulturę i tradycję i którzy chcą poznać cały proces wytwarzania autentycznej oliwy z oliwek wszystkimi pięcioma zmysłami. Zaczynamy?

Wizyta w posiadłości  rozpoczyna się od obejrzenia filmu pokazującego cały proces produkcji oliwy z oliwek  od zbiorów do butelkowania. Na zewnątrz, w naszym morzu drzew oliwnych, poznamy szczegóły naszego systemu produkcji i cechy charakterystyczne naszych drzew oliwnych. Będziemy mogli dotknąć drzew, ich liści, drewna i oliwek. Następnie wejdziemy do obiektów, aby poznać różne etapy produkcji oliwy i różne wykorzystywane maszyny: od przyjęcia oliwek do procesu butelkowania, w tym mielenia, ekstrakcji oleju i imponującej piwnicy do przechowywania.

Dopełnieniem zwiedzania może być przejażdżka „małym pociągiem” przez gaj oliwny, dająca poczucie „żeglowania” wśród drzew oliwnych; można również wziąć udział w degustacji z komentarzem naszych specjalistów od oliwy z oliwek, gdzie będzie można docenić niuanse i czyste aromaty każdego rodzaju oliwy;

Wreszcie, jeśli zechcesz, w naszym sklepie możesz kupić produkty, które wytwarzamy  oraz innych tradycyjnych produktów majorkańskich wytwarzanych przez rolników na wyspie.

Na miejscu 60 minut medytacji w pięknych okolicznościach przyrody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *