Przejdź do treści

Majorka nr 1 na liście Tripadvizor

O Majorce


Majorka, atrakcyjna dla turystów z całego świata, to wyspa na Morzu Śródziemnym u południowo-wschodnich wybrzeży Hiszpanii, która stała się wymarzonym celem podróży. Na wyspie każdy znajdzie coś dla siebie: plaże i zatoczki, spektakularne pasmo górskie, romantyczne wioski rybackie i wiejski krajobraz usiany gajami migdałowymi i oliwnymi.

O Palma de Mallorca


Palma, gospodarcze i kulturalne centrum Majorki, jest wspaniałą bazą wypadową do zwiedzania licznych białych, złocistych plaż wyspy. Otoczone murami Stare Miasto w Palmie to starożytna mauretańska kasbah, urzekający labirynt wąskich uliczek idealnych do zwiedzania na piechotę. Pociągiem z Soller, który jedzie 27 km przez piękne krajobrazy, można zwiedzić XIV-wieczny zamek Bellver i muzeum sztuki współczesnej, a także poznać życie nocne.

Informacje o Alcudii


Szukasz wspaniałej, przyjaznej rodzinie plaży na Majorce? Alcudia jest bezpiecznym wyborem. Możesz pluskać się i bawić na pięknej plaży, delektować się doskonałym jedzeniem w pubie, w którym dzieci są mile widziane… a także dobrze się bawić, grając w salonie gier i zwiedzając pobliskie miasta.

Informacje o Cala d'Or

Jeśli zastanawiacie się jeszcze Kochani (albo myślicie już o kolejnym sezonie) nad wyborem wakacyjnej lokalizacji na Majorce, a zależy Wam na odpoczynku, świetnej bazie wypadowej, pięknych okolicznościach przyrody i jesteście fanami zatoczkowych plaż to w 100 % mogę polecić nasze Cala d’Or!

W przewodnikach znajdziecie info, że to nie jest miejsce tętniące życiem nocnym – fakt, ciężko z tym stwierdzeniem dyskutować! Drzewiej (piękny wyraz) bywało, że nawet jakieś disco tu funkcjonowało (a la Manieczki, ale dużo mniejsze i bez mordobicia przed lokalem ?), przynajmniej tak wspominają nasi Przyjaciele mieszkający tu już dekadę.

Biura podróży sugerują, iż jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz par – i o dziwo nie zmyślają w tej kwestii! Jeśli celem Waszej podróży jest dobra zabawa w swoim towarzystwie to nie moglibyście wybrać lepiej – miejscówka idealna, my zakochaliśmy się natychmiast i tak nas trzyma już trzeci sezon :  WIĘCEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *